AKTÜELGÜNDEMYAZARLAR

Nice Yüzyıllara Sevgili Ülkem

Nice Yüzyıllara Sevgili Ülkem, Toprağa ekilen tohumların serpilip orman olması gibi, ana rahmine düşen bebeğin gelişip üretken bir insan olması gibi, bahar gibi, emeklerin mutluluk ve coşku verici bir nihayete ermesi gibi sevinçle doluyuz. Türkiye Cumhuriyeti’nin, 23 Nisan 1920 yılında temellerinin atıldığı Büyük Millet Meclisi’nin  ilk gününden bu yana, koruyup büyüttüğümüz devletimizin 100. yılındayız.

Ulu Önderimiz ve Kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk, milletini yüceltmek için meclisi kurduğu  ve “EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ TÜRK MİLLETİNİNDİR” sözleriyle taçlandırdığı bugünü çocuklara armağan etmiştir. Her zaman ileriyi düşünerek, geleceğin Türkiye’sini yaratacak olanların bugünün çocukları olduğunu, onları yetiştirmenin toplumu yetiştirmek ve geliştirmenin anahtarı olduğunu öngörmüştür.

Değerli Atamızı, bugüne kadar bu uğurda canını vermiş tüm şehitlerimizi ve ülkemize hizmet etmiş büyüklerimizi saygı ve minnetle anarken, Yüce Türk Milletinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten duygularla kutluyoruz. Nice yüzyıllara sevgili ülkem…

Obje Dergi Ailesi

Nice Yüzyıllara Sevgili Ülkem
Nice Yüzyıllara Sevgili Ülkem

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu