AKTÜELAyşe Banu SALTUKBurçlarYAŞAMYAZARLAR

Burçlar Hakkında Tüyolar

Sizlere bildiklerimizin dışında burçlar hakkında bazı tüyolar aktaracağım. Burçların farklı özelliklerine bir bakalım. Güneş ve Yükselen burcunuzu birlikte okumanızı tavsiye ederim.


KOÇ: İçi dışı bir asla kumpas kuramaz. Her konuda ilk adımı atmayı severler. Korkusuzdurlar. Koç sizi kırmış ise asla af dilemesini beklemeyin.


BOĞA: Sırrınızı boğaya anlatmışsanız bilin ki o sır onunla toprağa girecektir. En dokunsal burçtur. Hafif bir sarılmayla dostluğunu kazanabilirsiniz.


İKİZLER: Diğer burçlar onlara ayak uyduramaması çok normaldir, kendisi bile çok çalışan zihnine ayak uyduramaz. Her an yeni bir şey keşfeder, onun peşinden koşarlar. Kavrama yetenekleri diğer burçlardan fazladır.


YENGEÇ: Hepimizin bildiği gibi ılımlı sevecen yengeçler söz konusu ailesi ilgili bir sorun olduğunda en acımasız ve en intikamcı burç olurlar. Deniz onlar için terapidir. Ne yazık ki kandırılması en kolay burçtur.


ASLAN: İhtişamlı aslan ancak yalnız kaldığında ağlar. Aslan için en önemli şey gösteri yapmak olduğundan sinema ve müzik onların en iyi yapacağı işlerdendir.


BAŞAK: Kusurlarını en iyi saklayan burçtur.100 yaşına gelseler bile öğrenmekten vazgeçmezler. Asla tek diploma onları mutlu etmez.


TERAZİ: Ne istediklerini kendileri de dahil kimse bilemez, bir muammadır. Çok iyi dinleyicidirler.


AKREP: Kendisi ile ilgili her şey sırdır. Aslında çok espritüel kişilerdir. Çok ince espri anlayışları vardır. Moraliniz bozuksa neşelenmek için Akrebe koşun.


YAY: En korkusuz burçtur. Korkuları varsa bile kendileri de bilmez. En iyi yolculuk arkadaşıdır, macera onların göbek adıdır.


OĞLAK: Yetersiz olduklarını, istedikleri kariyeri elde edemeyeceklerini anlasalar bile, asla kabul etmezler Derdinizi saatlerce dinleyebilirler sizi eleştirmez ve yorum yapmazlar.


KOVA: Duygularını hiçbir şekilde ortaya çıkarmaz, hatta duygusuz bile gözükebilir. Şayet bir akla ihtiyacınız varsa, Kova size en iyi aklı verecektir.


BALIK: Ne istediğini kendisi bile bilemez. Çok yardımseverdir, ne zaman yardıma ihtiyacınız olsa balık oradadır.


Yıldızlar sizi yanıltmaz, yol gösterir.

Ayşe Banu SALTUK

Sorular ve yorumlarınızı sayfanın altındaki iletişim kutusundan bize kolayca iletebilirsiniz.

Sitemize e-posta ile kayıt olarak bildirim alabilir, yeni yayınlanan makaleleri e-posta hesabınızdan takip edebilirsiniz.

Yazar: Aysesaltuk68@gmail.com

Editör: editor@objedergi.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu