AKTÜELGezgin MühendisGÜNDEMKÜLTÜR SANAT MAGAZİNSinema

Netflix’in İzlenme Rekorları Kıran Erotik Drama Filmi 365 DNI (+18)

Yetişkinlere yönelik film, Netflix de ilk olarak 7 şubat 2020 (Polonya’da) yayınlandı.

Erotik drama konulu film, yazar Blanka Lipinska’nın kitabından uyarlanmış. Alabildiğine cesur sahnelerle süslenmiş. Şu an için sadece Amerika ve İngiltere’de yayınlanan bu film aşırı cüretkar ve erotik sahneleri nedeniyle Türkiye’de yayınlanır mı bilemiyoruz, ama sizlere tavsiyemiz lokasyonu bir şekilde değiştirip, muhakkak bu filmi izlemeniz. Şu an yayınlandığı ülkelerde top 10 da ilk sıraya yerleşmiş vaziyette. Film de dialoglar İtalyanca lehçe ve İngilizce olarak geçiyor. İki aşık arasında geçen diologların tamamı ise İngilizce.

Başrollerde Anna-Maria Sieklucka ve yakışıklı mı yakışıklı İtalyan aktör Michele Morrone oynuyor.

Konusu

İtalyan bir mafya patronu, Polanyalı genç bir kızı tutsak eder, kendisine aşık olması için 365 gün süre verir. Fakat, bunu zorbalıkla yapmaya çalışır. İkili arasında inanılmaz bir çekim gücü ve tutku vardır. Fakat Polonyalı kız, kendisinin isteği dışında tutsak edildiği için arzusunu belli etmemeye, tutkusunu bastırmaya çalışır. Çünkü, başroldeki karakter inanılmaz seksi, yakışıklı, güçlü ve çekici bir karakterdir. Yakışıklı İtalyan erkeğimiz ise kız istemeden hiç bir şey yapmak istemez, bu sebeple  sürekli onu etkilemeye, azdırmaya çalışır. Bunu kendi tarzında, ilginç yollara başvurarak yapar.

Sansürsüz

Filmin daha ilk başı başroldeki kızın mastürbasyon sahnesiyle başlıyor. Erotik aşk filmlerinden hoşlananlar muhakkak izlemenizi tavsiye ediyoruz. Son bir uyarı; bu film de sansür aramayın, olabildiğince çıplaklık ön planda.

İyi seyirler…

Hazırlayan: Gezgin Mühendis

Yazar: kateusaa@gmail.com

Editor: editor@objedergi.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu