AKTÜELEtkinlikÖzlem Yıldırım

COVİD-19 Yaz Konserlerinin Önüne Geçemedi – TikTak İle Park Et, Seyret

Yaz aylarının vazgeçilmez eğlencesi olan konserler, Covid19 nedeniyle sosyal mesafeye uygun bir şekilde İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi Yenikapı’da ilk olarak Kenan Doğulu konseri ile hızlı bir başlangıç yaparak, sanatçı en sevilen şarkılarıyla dinleyiciler unutulmaz bir akşam geçirtti.

Kerki Solfej, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile toplumun bireysel olarak kontrolsüz dolaşımının önüne geçerek, eğlenme ihtiyacını düzenli ve kontrol altında sağlama amacıyla “Arabalı Konser”ler 15 Ağustos’a kadar devam edecek.

Covid-19 dan Daha Tehlikeli
Covid-19 dan Daha Tehlikeli

İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi – Yenikapı’da 1400 araç kapasiteli konserler ve gösteriler sterilize ve sosyal mesafe sınırları içerisinde gerçekleşmeye devam ediyor. Araçlar, sosyal mesafe kuralına uygun girişte dezenfekte edilerek ve seyircilere maske verilmesinin ardından sosyal izolasyon sağlanıyor olması dikkatlerden kaçmadı.

Sıcak yaz akşamlarında siz de araba da konser deneyimini yaşamak isterseniz şimdiden yerinizi ayırtın deriz.

Arabalı konser etkinliğinde yeni albümünün ilk performansını 3- 4 Temmuz tarihlerinde hayranlarının beğenisine sunacak olan Sertab ERENER de heyecanlı olduğunu belirterek, “Şu hayatımıza bizler bir de pandemi sığdırdık. ‘Bunu da yaşamadık’ demeyiz, yani hayatta ‘hiçbir şeye olmaz’ demeyeceksin. Bu yüzden arabalı konserler de ancak yüzyılda bir yaşanacak değişik bir deneyim ise gelin kaçırmayın beraber olalım, müzik bizi buluştursun.” ifadelerini kullandı.

Konser  etkinlik takvimi şu şekilde devam edecek:

3-4 Temmuz – Sertap ERENER

10 Temmuz  – Mabel MATİZ

11 Temmuz  – Büyük Ev Ablukada

17 Temmuz  – Kenan DOĞULU

24 Temmuz  – Levent YÜKSEL

25 Temmuz  – Duman

7   Ağustos   –  Erol EVGİN

15 Ağustos  –  Ayta SÖZERİ

Biletler BİLETİX de

Özlem Yıldırım

Yazar: ozlem.yildirim@objedergi.com

Editor: editor@objedergi.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu