BİLİM - TEKNOLOJİ - İNTERNETGezgin Mühendisİlişkiler ÜzerineSosyal MedyaYAŞAMYAZARLAR

Eyvah Sevgilim Görüntülü Konuşmak İstiyor 

Bayanlardan Erkeklere Ultimatom

Bu bildiri; anlık foto ve kamera isteği yollayan erkeklere hitaben yapılmıştır.

Lütfen Dikkat!

Siz saygı değer beyler, bildiğiniz üzere iç işleri bakanlığının kararı ile yaklaşık olarak 21 marttan beri, kuaförler ve güzellik merkezleri kapalı olup, kısmi sokağa çıkma yasağı uygulanmaktadır.

Ve bu sebeptendir ki; biz bayanlar olarak saçımızı boyayamaz, cilt bakımlarımızı yaptıramaz, her gün rutin olarak yaptığımız makyajımızı yapamaz, tırnaklarımızı ojeletemez, kaşlarımızı ve bıyıklarımızı alamaz olduk.

Aynı zamanda bilmelisiniz ki; estetik merkezleri de bu süreçte kapalı olduğundan mütevellit, zamanı gelmiş ve hatta geçmekte olan botox ve dolgularımızı da yeniletemedik.

Maalesef ki sizinle ilk tanıştığımızdaki hatırladığınız durumdan çok çok uzakta, yüz bölgemizde, özellikle dudak üstü ve kaş altlarında yer yer kıl kökleri yeşermiş, hayran olduğunuz buğulu gözlerimizin yerini kısa kısa kirpikler almış, öpülesi dolgun dudaklar incelmiş, ipek gibi saçlarımız keçeleşmiş ve çeşitli renk tonlarında katmanlar oluşmuş, yüzümüzün bilumum yerlerinde ince çizgiler baş göstermiş ve hatta pek bir hareketsiz kalıp, sürekli hamur işlerine abandığımız için, yüzeyimizde yer yer yağ tabakaları oluşmuştur.

Sizlerden ricamız ve ilişkimizin sağlığı açısından, ikinci bir duyuruya kadar kamera ve anlık resim isteği göndermeyiniz. Aksi halde; bu tutumunuz hiç hoş karşılanmayacak olup, durum ayrılığa kadar gidecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz Saygılarımızla….

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu