EtkinlikÖzlem YıldırımSinemaYAZARLAR

Türk Telekom Prime ile “Arabalı Sinema Geceleri” Başladı

Boğazda Rakı&Balık Out, Sinema In

Geçtiğimiz hafta İstanbullular boğaz manzarası eşliğinde hasret kaldıkları sinema keyfini yeniden yaşadılar.

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, bu yaz sosyal mesafe kurallarına uygun olarak “Prime Arabalı Sinema Gecesi” etkinlikleriyle sinema keyfini arabalara taşımaya devam ediyor.

Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Prime, yaz aylarına özel hazırladığı sürprizleri müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

2016’dan beri düzenlediği “Prime Açık Hava Sineması” etkinlikleriyle kullanıcılarına dönemin en popüler filmlerini özel mekanlarda izleme şansını sunan Türk Telekom Prime, bu yıl sosyal mesafe kurallarını göz önünde bulundurarak sinemaseverleri Prime Arabalı Sinema Gecesi’nde buluşturuyor.

Prime Arabalı Sinema Gecelerinin ilk etkinliği 23 Haziran’da Ortaköy Açık İSPARK’ta gerçekleşti. Birkaç ay önce vizyona girmesine rağmen pandemi nedeniyle kısa süre gösterimde kalan Bedran Güzel’in yönettiği, İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Büşra Pekin ve Doğu Demirkol’un oynadığı “Bayi Toplantısı” filmi izleyiciyle buluştu. Türk Telekom Prime müşterileri, saat 21.00’de başlayan filme, Boğaz’ın “eşsiz” atmosferinde arabaları içinde izleyerek hem sinema özlemlerini giderdiler hem de unutulmayacak bir gece yaşadılar.

Etkinliğe Nasıl Katılırım?

23 Haziran da başlayan ve 2 Temmuz’a kadar ücretsiz olarak düzenlenecek etkinlikler, salı ve perşembe akşamları Ortaköy Açık İSPARK’ta yapılacak. Etkinliğe katılmak isteyen Türk Telekom Prime müşterileri, 0507 178 5681 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilecek.

Etkinlik alanı girişinde yer alan POS cihazına girmeleri gereken şifreyi ise PRIME ACIKHAVA yazıp 6262’ye göndererek veya Prime mobil uygulaması üzerinden alabilecek. Saat 21.00’de başlayacak film gösterimlerine katılmak isteyen ama rezervasyonsuz gelen Prime’lılar ise boş yer olması halinde anında alabilecekleri şifre ile “Arabalı Sinema Gecesi’ne” katılabilecek.

Ektinlik şindilik 2 Temmuz’a kadar farklı filmlerin gösterimiyle devam edecek. Gösterimlerin 2 Temmuz’dan sonra devam edip etmeyeceği ise merak konusu. Belki de arabada sinema keyfi ülkemizde yayılarak  yeni bir sinema akımı yaratılmış olur. Sinema gösterimleriyle ile ilgili detaylı bilgiye Prime uygulaması ve Turktelekomprime.com web sitesinden ulaşılabiliyor.

İyi seyirler dileriz.

Özlem Yıldırım

Yazar: ozlem.yildirim@objedergi.com

Editor: editor@objedergi.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu