AKTÜELEtkinlikFasulye DoktoruÖzlem YıldırımYAZARLAR

ANNELER GÜNÜ Etkinliğimiz Sonuçlandı – Tüm annelerin Anneler Günü Kutlu Olsun | www.objedergi.com

Anneler Günü etkinliğimiz sonuçlandı. Etkinliğimize katılan okurlarımıza teşekkür eder, tüm annelerin anneler gününü kutlar, ellerinden öperiz. Kaybettiğimiz annelerimizi sevgi ve özlemle anıyoruz.
Obje Dergi Ailesi

 

  • Etkinliğimize Katılanların Anneler Günü Mesajları

 

1.

31.Aralık.1994 senesinde annemi kaybettim. Yılbaşı günleri hep hüzün kaplar içimi. Herkesin annesi kendine özeldir. Benim annem fedakâr, iyi huylu harika bir Cumhuriyet kadınıydı. Allah rahmet eylesin.

2.

Anne olunca anlarsın derdi inanmazdım,şimdi inanıyorum.Anneliğin nasıl kutsal,evlat kokusunun nasıl tarifsiz olduğunu🥰 Canım annem anneler günün kutlu olsun.
3.
Anne seni çok özledim, yaylaya biber ekmeye gidemedik diye canını sıkma. Şu pandemi geçsin, yanına geleceğim ve kışlık salçamızı, reçellerimizi, turşularımızı ve domates konservelerimizi yapacağız birlikte. Şalvarı çektik mi ayağımıza, olmuş bil. Seni çok seviyorum anniş..
4.
Benim annem
Cumhuriyet kadını
Cumhuriyet annesi
Cumhuriyet öğretmeniydi
Öyle çok özledim ki
5.
Canım Annem Seni en son 2017 Anneler gününde ayakta gördüm. 2017 Temmuzunda bizkeri bırakıp gidişinin acısı halâ içimde taptaze. Dinmeyen bir sızısın artık kalbimde. Keşke yeniden gelsen dünyaya ve ben senin annen olsam, saçlarını tarasam, elunden tutup okula götürsem #Canımannem
6.
Annem derim, kirpiğimin ucu titrer, burnumun direği sızlar. Annemin şahsında, evlatlarına sevgisini, şefkatini vermiş tüm annelerin ‘anneler günü’ kutlu olsun.
7.
Hayat da içinde sevgi olan tüm güzel davranışların ilkini yaşatan öğreten
Karşılıksız sevginin adı
İyi ki varsın annem o sevgi dolu ellerin üzerimizde değil artık
Sen çocuk ben anne oldum, olsun yine de iyi ki varsın ve yanımdasın
8.
Yokluğunun o boşluğu hiç dolmuyor annem
9.
ANNE SONSUZ VE KARSILIKSIZ SEVGİYİ BULABILDIGIN BIR PINAR GİBİDİR. HAYATTAN VE INSANLARDAN YEDİĞİN HER DARBEDE O PINARA KOŞUP SEVGİYE AÇ KALMIŞ RUHUNU DOYURURSUN CUNKI ANNEN HER AN SANA KUCAK AÇMIŞ ORACIKTA BEKLEMEKTEDIR.
10.
Gözümü açtım seni gördüm. Kokun, ellerin, yüzün, gülüşün, sesin o kadar güzeldi ki büyüdükçe seni taklit ettim. Senin gibi olmaya çalıştım. Yıllar sonra beni kucakladığın o koltukta, oğlumu kucakladım. Annelik yolumda tek rehberimsin. İyi ki annemsin. Anneler günün kutlu olsun.
11.
Beyza ve  Bahar’ın mesajları şu: Anneciğim seni çok seviyorum biz hep birlikte olalım.
12.
Sana sarılınca kalbim hızlıca atıyor canım annem. Anneler günün kutlu olsun.
@2saskin1minnak
13.
Anne olunca, sen bitersin, o başlar.
@nilin_elleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu